NAKLEJKOMANIA.pl – DOŚWIADCZENIE, ZGRANY ZESPÓŁ, JAKOŚĆ I PRECYZJA.

    Nasze studio graficzne powstało w lutym 2013 roku. Od tego czasu stawiamy nieustannie na rozwój technologiczny poparty doświadczeniem naszego zespołu i wiedzą. Naszym celem jest dostarczać Państwu wysokiej jakości naklejki, etykiety oraz materiały reklamowe z jednoczesnym zachowaniem najwyższych standardów dotyczących jakości, obsługi i terminowości.

    Współpracujemy zarówno z wielkimi koncernami i instytucjami jak i klientami indywidualnymi - wielu naszych klientów zamawia naklejki w celach reklamowych, identyfikacyjnych lub informacyjnych - wychodząc naprzeciw ich potrzebom wykonujemy również usługi profesjonalnej aplikacji naszych wydruków. Dysponujemy pewnym zapasem mocy produkcyjnych aby nasze produkty trafiły do Państwa zgodnie z terminem lub wcześniej.

    W naszej ofercie znajduje się szeroki zakres produktów i usług, dysponujemy kilkoma technikami druku na folii, dzięki temu możemy zaoferować najkorzystniejsze i kompleksowe rozwiązania w produkcji naklejek i etykiet. Produkujemy zarówno naklejki drukowane na folii w pełnym kolorze (druk solventowy) zadrukowując folię białą, przeźroczystą lub kolorową, jak i wycinane po obrysie z jednokolorowych arkuszy. Nasze urządzenia doskonale radzą sobie z trudnymi naklejkami, kształt oraz linie cięcia nie są dla nas ograniczeniem.

    Jakość materiałów eksploatacyjnych i wykorzystywanych przez nas urządzeń ma dla nas ogromne znaczenie, parametry produkcji pozostają zawsze na niezmiennym wysokim poziomie - na każdym etapie produkcji naklejek dbamy o każdy detal zarówno w trakcie druku jak i podczas cięcia.
    
    Nasz dział graficzny chętnie służy pomocą - doradzamy, sprawdzamy i przygotowujemy pliki do wydruku. W przypadku braku projektu proste wzory wykonujemy bezpłatnie, a te bardziej zaawansowane w korzystnych cenach. Na każdym etapie naszej pracy jesteśmy z Państwem w stałym kontakcie zarówno telefonicznym jak i elektronicznym - w tym celu wdrożyliśmy specjalny system kolejkowania zgłoszeń „Ticket tracking„ dzięki któremu w każdej chwili klient ma możliwość przejrzenia historii naszej korespondencji oraz aktualnego statusu zgłoszenia.